Gəncə sakinləri yolların təmirini tələb edirlər - FOTO
Gəncədə iki avtobus dayanacağının yanında yolların vəziyyəti ürək açan deyil.
Gencexeber.az məlumat verir ki, şəhərin Cümhuriyyət küçəsində, 20 saylı marşrut avtobusunun dayanacağı yaxınlığında asfalt örtüyündə dərin çuxur əmələ gəlib, “Diqqət, uşaqlar” yol nişanı isə əyilib.
Oxşar vəziyyət Sevinc qəsəbəsində, 11 saylı marşrut avtobusunun dayanacağı ətrafında da müşahidə edilir. Ərazidə natəmiz vəziyyət hökm sürür. “Gədəbəy” kafesi yaxınlığında yerləşən asfalt örtüyü olmayan bu küçə məişət və digər tullantılarla çirkləndirilib.
Bu ərazilərdə yaşayan sakinlərin sözlərinə görə, indiki vəziyyət uzun müddətdir ki, davam edir. Onlar bununla bağlı müvafiq addımların atılmasını tələb edirlər.
[caption id="attachment_70018" align="alignnone" width="696"]Gəncə sakinləri yolların təmirini tələb edirlər  [/caption]
[caption id="attachment_70019" align="alignnone" width="696"]Gəncə sakinləri yolların təmirini tələb edirlər  [/caption]